امروز: ۱۰ آذر ماه ۱۴۰۰

| | English

شركت مهندسي نوآوران تكساز صنعت (تايكو) در سال ۱۳۷۰ با هدف توسعه ظرفيت مهندسي ساخت تجهيزات ويژه در كشور پا به عرصه فعاليت صنعتي گذاشت. اين شركت از بدو تأسيس تاكنون به همراه شركت هاي زير مجموعه خود با حضور در عرصه هاي مختلف صنعت و تكنولوژي قابليت و توانمندي خود را به عنوان يك مجموعه قوي صنعتي به اثبات رسانده است. شركت مهندسي نوآوران تكساز صنعت (تايكو) با بومي سازي تكنولوژي ساخت دستگاه تاپ درايو و بستر سازي مناسب جهت توليد انبوه آن توانسته كشور را از واردات اين دستگاه پركاربرد در صنعت حفاري بي نياز سازد. همچنين نويد رونمايي از دستاوردي نو در حوزه ماشين آلات كشاورزي در آینده نزدیک اميد بخش چشم اندازي روشن در جهت خودكفايي هر چه بيشتر كشور عزيزمان خواهد بود.

در آخرين ارزيابي صورت گرفته توسط معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، شرکت مهندسي نوآوران تکساز صنعت (تايکو) به عنوان يکي از برترين شرکت هاي دانش بنيان صنعتي ايران در دسته فناوري ماشين آلات و تجهيزات پيشرفته شناخته شده است.

شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت از شرکت های زیر مجموعه شرکت تلاشگران اقتصاد پایدار می باشد .

پیام مدیر عامل

با توکل به خدواند و امید به آینده ای روشن همه با هم تلاش می کنیم کشوری آباد ، آزاد و مستقل داشته باشیم و بر این باوریم که می توانیم  به اهداف والای خود دست یابیم . 

 

 

اخبار


حضور در نمایشگاه تاب آوری انرژی و محصولات دانش بنیان

۳۰ آبان

بازدید آقای مهندس اوجی وزیر محترم نفت به اتفاق آقای دکتر ستاری معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری از غرفه شرکت تایکو در این نمایشگاه

ممیزی دانش بنیانی پنج محصول شرکت تایکو توسط کارگزار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

۲۲ آبان

طی بازدیدی از سوی کارگزار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در روز دوشنبه مورخه ۱۷ آبان ماه ۱۴۰۰  پنج محصول شرکت تایکو ( تاپ درایو NTS –  شافت تاپ درایو – شیرهای IBOP  تاپ درایو – قطعات یدکی پمپ گاینارد و بتن سبک ) مورد  ممیزی  قرار گرفت .

افزایش سرمایه شرکت مهندسی نوآروان سویاب صنعت

در راستای بهبود ساختار مالی و افزایش توانمندی شرکت مهندسی نوآوران سویاب صنعت  افزایش سرمایه شرکت مورد تصویب مجمع عمومی قرار گرفت .