امروز: ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۳

| | English

شركت مهندسي نوآوران تكساز صنعت (تايكو) در سال ۱۳۷۰ با هدف توسعه ظرفيت مهندسي ساخت تجهيزات ويژه در كشور پا به عرصه فعاليت صنعتي گذاشت. اين شركت از بدو تأسيس تاكنون به همراه شركت هاي زير مجموعه خود با حضور در عرصه هاي مختلف صنعت و تكنولوژي قابليت و توانمندي خود را به عنوان يك مجموعه قوي صنعتي به اثبات رسانده است. شركت مهندسي نوآوران تكساز صنعت (تايكو) با بومي سازي تكنولوژي ساخت دستگاه تاپ درايو و بستر سازي مناسب جهت توليد انبوه آن توانسته كشور را از واردات اين دستگاه پركاربرد در صنعت حفاري بي نياز سازد. همچنين نويد رونمايي از دستاوردي نو در حوزه ماشين آلات كشاورزي در آینده نزدیک اميد بخش چشم اندازي روشن در جهت خودكفايي هر چه بيشتر كشور عزيزمان خواهد بود.

در آخرين ارزيابي صورت گرفته توسط معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، شرکت مهندسي نوآوران تکساز صنعت (تايکو) به عنوان يکي از برترين شرکت هاي دانش بنيان صنعتي ايران در دسته فناوري ماشين آلات و تجهيزات پيشرفته شناخته شده است.

شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت از شرکت های زیر مجموعه شرکت تلاشگران اقتصاد پایدار می باشد .

پیام مدیر عامل

با توکل به خدواند و امید به آینده ای روشن همه با هم تلاش می کنیم کشوری آباد ، آزاد و مستقل داشته باشیم و بر این باوریم که می توانیم  به اهداف والای خود دست یابیم . 

 

 

اخبار


برگزاری همایش سی و دومین سالگرد تاسیس شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت ( تایکو)

۵ اسفند

به مناسبت گرامیداشت بیش از ۳ دهه افتخار آفرینی شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت ( تایکو) در لایه های مختلف صنعتی کشور و تجلی شعار ما میتوانیم ( تحت شور و شعور کار و تلاش مستمر ) همایش پایان سال با حضور کارکنان شرکت و مهمانان ارجمند در مکان هتل المپیک تهران در مورخه ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ […]

مراسم روز مادر و روز زن

۲۴ دی

طی مراسمی در موزخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) از همکارن خانم شرکت با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره و تعدادی از کارکنان شرکت تقدیر گردید .

تجلیل و تقدیر از بازنشستگان شرکت

طی مراسمی در مورخه ۱۴۰۲/۰۸/۲۸  با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره ار کارکنان بازنشسته شرکت در دفتر این شرکت تجلیل و تقدیر گردید .