امروز: ۲۹ دی ماه ۱۴۰۰

| | English

شركت مهندسي نوآوران تكساز صنعت (تايكو) در سال ۱۳۷۰ با هدف توسعه ظرفيت مهندسي ساخت تجهيزات ويژه در كشور پا به عرصه فعاليت صنعتي گذاشت. اين شركت از بدو تأسيس تاكنون به همراه شركت هاي زير مجموعه خود با حضور در عرصه هاي مختلف صنعت و تكنولوژي قابليت و توانمندي خود را به عنوان يك مجموعه قوي صنعتي به اثبات رسانده است. شركت مهندسي نوآوران تكساز صنعت (تايكو) با بومي سازي تكنولوژي ساخت دستگاه تاپ درايو و بستر سازي مناسب جهت توليد انبوه آن توانسته كشور را از واردات اين دستگاه پركاربرد در صنعت حفاري بي نياز سازد. همچنين نويد رونمايي از دستاوردي نو در حوزه ماشين آلات كشاورزي در آینده نزدیک اميد بخش چشم اندازي روشن در جهت خودكفايي هر چه بيشتر كشور عزيزمان خواهد بود.

در آخرين ارزيابي صورت گرفته توسط معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، شرکت مهندسي نوآوران تکساز صنعت (تايکو) به عنوان يکي از برترين شرکت هاي دانش بنيان صنعتي ايران در دسته فناوري ماشين آلات و تجهيزات پيشرفته شناخته شده است.

شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت از شرکت های زیر مجموعه شرکت تلاشگران اقتصاد پایدار می باشد .

پیام مدیر عامل

با توکل به خدواند و امید به آینده ای روشن همه با هم تلاش می کنیم کشوری آباد ، آزاد و مستقل داشته باشیم و بر این باوریم که می توانیم  به اهداف والای خود دست یابیم . 

 

 

اخبار


سلسله رویداد چالش های ملی – آلودگی هوا و ریز گردها

۱ دی

  فهرست منتخبی از شرکتهای دانش بنیان توانمند در حوزه مقابله با آلودگی هوا و ریزگردها پروژه بتن سبک شرکت تایکو به عنوان یکی از فعالیتهای ملی جهت مقابله با ریز گردها و چالش های کمبود آب از طرف معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری شناخته گردید . لازم به توضیح است محصول بتن […]

برگزاری جلسه مجمع بودجه سال مالی ۱۴۰۰ شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت

۱۵ آذر

جلسه مجمع بودجه سال مالی ۱۴۰۰ شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت ( تایکو) با حضور اعضاء مجمع در روز شنبه مورخه ۱۳ آذر ماه ۱۴۰۰ در محل جلسات شرکت تلاشگران اقتصاد پایدار برگزار گردید .

حضور در نمایشگاه تاب آوری انرژی و محصولات دانش بنیان

۳۰ آبان

بازدید آقای مهندس اوجی وزیر محترم نفت به اتفاق آقای دکتر ستاری معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری از غرفه شرکت تایکو در این نمایشگاه