امروز: ۴ خرداد ماه ۱۴۰۳

| | English

شركت مهندسي نوآوران تكساز صنعت (تايكو) در سال ۱۳۷۰ با هدف توسعه ظرفيت مهندسي ساخت تجهيزات ويژه در كشور پا به عرصه فعاليت صنعتي گذاشت. اين شركت از بدو تأسيس تاكنون به همراه شركت هاي زير مجموعه خود با حضور در عرصه هاي مختلف صنعت و تكنولوژي قابليت و توانمندي خود را به عنوان يك مجموعه قوي صنعتي به اثبات رسانده است. شركت مهندسي نوآوران تكساز صنعت (تايكو) با بومي سازي تكنولوژي ساخت دستگاه تاپ درايو و بستر سازي مناسب جهت توليد انبوه آن توانسته كشور را از واردات اين دستگاه پركاربرد در صنعت حفاري بي نياز سازد. همچنين نويد رونمايي از دستاوردي نو در حوزه ماشين آلات كشاورزي در آینده نزدیک اميد بخش چشم اندازي روشن در جهت خودكفايي هر چه بيشتر كشور عزيزمان خواهد بود.

در آخرين ارزيابي صورت گرفته توسط معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، شرکت مهندسي نوآوران تکساز صنعت (تايکو) به عنوان يکي از برترين شرکت هاي دانش بنيان صنعتي ايران در دسته فناوري ماشين آلات و تجهيزات پيشرفته شناخته شده است.

شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت از شرکت های زیر مجموعه شرکت تلاشگران اقتصاد پایدار می باشد .

پیام مدیر عامل

با توکل به خدواند و امید به آینده ای روشن همه با هم تلاش می کنیم کشوری آباد ، آزاد و مستقل داشته باشیم و بر این باوریم که می توانیم  به اهداف والای خود دست یابیم . 

 

 

اخبار


بازدید مدیر عامل محترم شرکت ملی حفاری ایران از مراحل ساخت و مونتاژ دستگاه چهارم تاپ درایو

۲۲ اردیبهشت

مدیر عامل محترم شرکت ملی حفاری ایران  به اتفاق هیات همراه  در معیّت مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت تایکو  از  روند ساخت و مونتاژ دستگاه چهارم تاپ درایو در محل کارخانه شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت واقع در شمس آباد باردید به عمل آوردند .        

امضا تفاهم نامه همکاری فیمابین شرکت ملی حفاری ایران و شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت

در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ۱۴۰۳ تهران ، در سومین روز نمایشگاه  تفاهم نامه همکاری فیمابین شرکت ملی حفاری ایران و شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت ( تایکو) به امضا رسید .    

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت (تایکو)

۱۹ اردیبهشت

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت (تایکو) در قالب هلدینگ صنعت تلاشگران با حضور سهامداران در محل شرکت تلاشگران اقتصاد پایدار برگزار و ضمن تصویب صورتهای مالی منتهی به ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ برنامه‌ها و اهداف هلدینگ برای سال مالی ۱۴۰۳تشریح گردید.