امروز: ۷ بهمن ماه ۱۴۰۱

| | English

شركت مهندسي نوآوران تكساز صنعت (تايكو) در سال ۱۳۷۰ با هدف توسعه ظرفيت مهندسي ساخت تجهيزات ويژه در كشور پا به عرصه فعاليت صنعتي گذاشت. اين شركت از بدو تأسيس تاكنون به همراه شركت هاي زير مجموعه خود با حضور در عرصه هاي مختلف صنعت و تكنولوژي قابليت و توانمندي خود را به عنوان يك مجموعه قوي صنعتي به اثبات رسانده است. شركت مهندسي نوآوران تكساز صنعت (تايكو) با بومي سازي تكنولوژي ساخت دستگاه تاپ درايو و بستر سازي مناسب جهت توليد انبوه آن توانسته كشور را از واردات اين دستگاه پركاربرد در صنعت حفاري بي نياز سازد. همچنين نويد رونمايي از دستاوردي نو در حوزه ماشين آلات كشاورزي در آینده نزدیک اميد بخش چشم اندازي روشن در جهت خودكفايي هر چه بيشتر كشور عزيزمان خواهد بود.

در آخرين ارزيابي صورت گرفته توسط معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، شرکت مهندسي نوآوران تکساز صنعت (تايکو) به عنوان يکي از برترين شرکت هاي دانش بنيان صنعتي ايران در دسته فناوري ماشين آلات و تجهيزات پيشرفته شناخته شده است.

شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت از شرکت های زیر مجموعه شرکت تلاشگران اقتصاد پایدار می باشد .

پیام مدیر عامل

با توکل به خدواند و امید به آینده ای روشن همه با هم تلاش می کنیم کشوری آباد ، آزاد و مستقل داشته باشیم و بر این باوریم که می توانیم  به اهداف والای خود دست یابیم . 

 

 

اخبار


بازدید مهندس زبیدی مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران و هیئت همراه از غرفه تایکو

۲۶ اردیبهشت

بازدید مهندس زبیدی مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران و هیات همراه از غرفه تایکو در دومین روز بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران ( تهران ۱۴۰۱ )    

امضاء قرارداد ساخت سالیانه ۵ قطعه شافت اصلی تاپ درایو

امضاء قرارداد ساخت سالیانه ۵ قطعه شافت اصلی تاپ درایو منعقد با شرکت ملی حفاری  در حضور  مهندس شمایلی  مدیر عامل محترم شرکت تلاشگران اقتصاد پایدار و دکتر دانش جعفری عضو محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام  در حاشیه سومین روز بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران ( تهران ۱۴۰۱ ) و […]

بازدید مدیرعامل محترم شرکت مناطق نفت خیز جنوب و هیات همراه از شرکت تایکو

۲۴ اردیبهشت

بازدید مدیرعامل محترم شرکت مناطق نفت خیز جنوب و هیات همراه در بعد از ظهر اولین روز ببیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران ( تهران ۱۴۰۱ )  از تواتمندی های کارخانه شرکت دانش بنیان مهندسی نوآوران تکساز صنعت(تایکو) اولین و تنها سازنده تاپ درایو در خاورمیانه  و تشکیل جلسه […]