امروز: 7 آبان ماه 1399

| | English

شركت مهندسي نوآوران تكساز صنعت (تايكو) در سال 1370 با هدف توسعه ظرفيت مهندسي ساخت تجهيزات ويژه در كشور پا به عرصه فعاليت صنعتي گذاشت. اين شركت از بدو تأسيس تاكنون به همراه شركت هاي زير مجموعه خود با حضور در عرصه هاي مختلف صنعت و تكنولوژي قابليت و توانمندي خود را به عنوان يك مجموعه قوي صنعتي به اثبات رسانده است. شركت مهندسي نوآوران تكساز صنعت (تايكو) با بومي سازي تكنولوژي ساخت دستگاه تاپ درايو و بستر سازي مناسب جهت توليد انبوه آن توانسته كشور را از واردات اين دستگاه پركاربرد در صنعت حفاري بي نياز سازد. همچنين نويد رونمايي از دستاوردي نو در حوزه ماشين آلات كشاورزي در آینده نزدیک اميد بخش چشم اندازي روشن در جهت خودكفايي هر چه بيشتر كشور عزيزمان خواهد بود.

در آخرين ارزيابي صورت گرفته توسط معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، شرکت مهندسي نوآوران تکساز صنعت (تايکو) به عنوان يکي از برترين شرکت هاي دانش بنيان صنعتي ايران در دسته فناوري ماشين آلات و تجهيزات پيشرفته شناخته شده است.

شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت از شرکت های زیر مجموعه شرکت تلاشگران اقتصاد پایدار می باشد .

پیام مدیر عامل

با توکل به خدواند و امید به آینده ای روشن همه با هم تلاش می کنیم کشوری آباد ، آزاد و مستقل داشته باشیم و بر این باوریم که می توانیم  به اهداف والای خود دست یابیم . 

 

 

اخبار


افتتاحیه دکل 72

19 فوریه

حضور مدیر عامل محترم شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت جناب آقای مهندس گرجی در مراسم افتتاحیه دکل 72  

دیدار کارآفرینان ، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی کشور با مقام معظم رهبری

24 نوامبر

حضور جناب آقای مهندس گرجی مدیر عامل محترم شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت در در دیدار کارآفرینان ، تولید کنندگان و فعالان اقتصادی کشور با مقام معظم رهبری

بازدید وزیر محترم نفت از غرفه شرکت تایکو در «بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی»

6 می

همزمان با حضور اعضای محترم هیات مدیره هلدینگ شرکت تلاشگران در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی»  در غرفه شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت (تایکو)  ،  مقام عالی وزارت نفت آقای مهندس زنگنه نیز از غرفه این شرکت بازدید داشتند . در زمان حضور وزیر محترم نفت در غرفه شرکت […]