امروز: 3 مهر ماه 1400

| | English

شركت مهندسي نوآوران تكساز صنعت (تايكو) در سال 1370 با هدف توسعه ظرفيت مهندسي ساخت تجهيزات ويژه در كشور پا به عرصه فعاليت صنعتي گذاشت. اين شركت از بدو تأسيس تاكنون به همراه شركت هاي زير مجموعه خود با حضور در عرصه هاي مختلف صنعت و تكنولوژي قابليت و توانمندي خود را به عنوان يك مجموعه قوي صنعتي به اثبات رسانده است. شركت مهندسي نوآوران تكساز صنعت (تايكو) با بومي سازي تكنولوژي ساخت دستگاه تاپ درايو و بستر سازي مناسب جهت توليد انبوه آن توانسته كشور را از واردات اين دستگاه پركاربرد در صنعت حفاري بي نياز سازد. همچنين نويد رونمايي از دستاوردي نو در حوزه ماشين آلات كشاورزي در آینده نزدیک اميد بخش چشم اندازي روشن در جهت خودكفايي هر چه بيشتر كشور عزيزمان خواهد بود.

در آخرين ارزيابي صورت گرفته توسط معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، شرکت مهندسي نوآوران تکساز صنعت (تايکو) به عنوان يکي از برترين شرکت هاي دانش بنيان صنعتي ايران در دسته فناوري ماشين آلات و تجهيزات پيشرفته شناخته شده است.

شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت از شرکت های زیر مجموعه شرکت تلاشگران اقتصاد پایدار می باشد .

پیام مدیر عامل

با توکل به خدواند و امید به آینده ای روشن همه با هم تلاش می کنیم کشوری آباد ، آزاد و مستقل داشته باشیم و بر این باوریم که می توانیم  به اهداف والای خود دست یابیم . 

 

 

اخبار


تغییر نشانی و شماره تلفن های دفتر مرکزی

15 نوامبر

از تاریخ 99/08/17  آدرس و شماره تلفنهای شرکت به شرح ذیل تغییر یافت : آدرس دفتر : تهران – شهرک گلستان – بلوار گلها – میدان اتریش – بنفشه 10 – پلاک 52  کد پستی 1494867643 تلفن :    14 و 44925112 021 نمابر :     44925012 021

افتتاحیه دکل 72

19 فوریه

حضور مدیر عامل محترم شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت جناب آقای مهندس گرجی در مراسم افتتاحیه دکل 72  

دیدار کارآفرینان ، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی کشور با مقام معظم رهبری

24 نوامبر

حضور جناب آقای مهندس گرجی مدیر عامل محترم شرکت مهندسی نوآوران تکساز صنعت در در دیدار کارآفرینان ، تولید کنندگان و فعالان اقتصادی کشور با مقام معظم رهبری