شرکت تایکو به عنوان اولین سازنده کشتارگاه های صنعتی در کشور با کادر تخصصی ورزیده و تکیه بر تجربیات چندین ساله پروژه های مخطلفی را برای بخش های گوناگون نظیر شرکت پشتیبانی امور دام کشور، استانداری ها، شهرداری ها و همچنین بخش خصوصی به انجام رسانیده است.

بهبود و ارتقاء سطح بهداشت گوشت تولیدی، شرایط کار پرسنل و تطبیق خطوط صنعتی با استانداردهای جهانی کیفیتی مطلوب و مورد انتظار خریدار نکاتی است که از ساخت صحیح و تحت کنترل تجهیزات صنعتی حاصل می گردد. در طراحی و ساخت کشتارگاه های صنعتی توسط شرکت تایکو حد اکثر سطح بهداشت، نیروی انسانی بهینه، حد اکثر راندمان تولید بر اساس تجارب حاصل از پروژه های گوناگون و منطبق بر استاندارد های جهانی تضومین می گردد.

خطوط صنعتی تولیدی این شرکت در ظرفیت های ۵۰۰ الی ۲۰۰۰ راس دام کوچک و ۵۰ الی ۴۰۰ راس دام سنگین در اکثر نقاط کشور و در شهر های مخطلف اجرا گردیده اند که از آن جمله می توان به طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی کشتارگه های ایلام، اقلید، یاسوج، خانلق، شهر کرد، خورین، کرمانشاه، زابل، تهران، یزد، بجنورد، فساران، تالش، بابل، گرمسار ، جیلین و همچنین ساخت کشتارگاه در کشور اتیوپی اشاره کرد .

زمینه های فعالیت :

–  طراحی و اجرای کشتارگاه صنعتی دام

–   بازسازی و نوسازی کشتارگاه های موجود

–   طراحی و اجرای کار خانه تبدیل ضایعات

– طراحی و ساخت ماشین آلات کشتارگاه های صنعتی