شرح مختصر پروژه های سیمان   شرکت تایکو

شرکت تایکو  فعالیت خود را در زمینه ساخت و نصب تجهیزات کارخانجات سیمان از سال ۱۳۷۵ آغاز نمود . این فعالیت مشتمل بر ساخت و نصب تجهیزات کارخانه های سيمان بوشهر، سردار، سامان غرب، خاکستری ساوه، خمسه، ایلام، سروآسول ونزوئلا،  نی ریز ، خزر، لارستان، آبیک، مارگون و… می باشد .

 گروه هاي اصلي تجهيزات ساخت داخل اين كارخانه ها عبارتند از :

  • کلاسیفایر : ( بدنه ، پلتفرم ، ساپورتهای داکتهای گاز، فریم موتور، لوله های هوا و … )

  • سیکلونها و بگ فیلتر

  • بدنه آسیاب : ( فونداسیون فریم، گیربکس فریم ، پدستالها، رینگ داکت، جرثقیل سقفی ، الواتور و … )

  • داکتها و نوار نقاله، فن و بدنه فن الکترو فیلتر ، LOMA HEATER ، EXPANDION JOINT ، دودکش و …

  • سیلوی هموژن ساز و تجهیزات تغذیه کوره ( تجهیزات سیلو ،ایر سالاید، الواتور و بدنه الواتور، شوت، انواع دریچه و ..) فن و بدنه فن الکترو فیلتر ، LOMA HEATER

  • ماشین آلات ( ریکلایمر و استاکر) و نوار نقاله های سالن اختلاط

  • سنگ شکن و اپرون فیدر

اهم تجهیزات ساخته شده در قرارداد های کارخانه  سیمان

۱) بدنه آسیاب مواد،آسیاب سیمان وآسیاب کلینکر : ساخت بالغ بر  ۱۰ دستگاه انواع بدنه آسیاب از نوع Gebr.pfeiffer  FLSmidth, و Losheh  به وزن ۶۰  تن از جنس st37 و Hardox  در طول و قطرهای مختلف در کارخانه های متعدد در حال کار می باشند این شرکت را به یکی از با تجربه ترین سازندگان بدنه آسیاب تبدیل نموده که با پشتوانه تجربیات موفق یاد شده آمادگی کامل را جهت همکاری همه جانبه در این زمینه را دارا می باشد.

 ۲) ساخت سنگ شکن و تجهیزات متعلقه: ساخت تعداد۱۵  دستگاه  سنگ شکن و تجهیزات در کارخانه های سیمان فیروز کوه، دلیجان ، ونزوئلا، سامان غرب، هرمزگان ، خوزستان ،تهران ،هگمتان ،ساوه،لامرد و فارس نو در این شرکت انجام گرفته است ،موجب گردید این تجهیزات بصورت کامل در داخل کشور ساخت و راه اندازی گردد.

 ۳) ماشین آلات ریکلایمر ، استاکر و نوار نقاله های سالن اختلاط: ساخت  و راه اندازی  بالغ بر ۵دستگاه  انواع ریکلایمر ، استاکردر کارخانه های سیمانی کشور این شرکت را به یکی از باتجربه ترین سازندگان این تجهیز تبدیل نموده است.